KONST / Litografier / Färglitografi 6878406
nr 687 8406
Färglitografi
Signerad, Gamla stan, HC, 78x58
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 mars 2011
kl 17:54:33
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr